rotator 11
Koperta


Mówmy o regionie „…”  …czyli konkurs na hasło o regionie konińskim!

 
Lato w pełni, turystyka wraca do życia, podróżnych coraz więcej. Zatem, by zachęcić do zwiedzania Naszych „małych Mazur” Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA organizuje konkurs w ramach projektu „naLOT naGród - czyli wygrywaj z LOT MARINA”, dzięki któremu będziecie mogli wykazać się kreatywnością, wygrać nagrodę i przy okazji poznać atrakcje turystyczne!

Już od poniedziałku (20.07) od godz. 10:00 do piątku (24.07) br. godz. 15:00 przez pięć dni na fanpage’u stowarzyszenia w serwisie Facebook www.facebook.com/lotmarina/ będziecie mogli zawalczyć o wygraną i zdobyć mnóstwo nagród!

Co trzeba zrobić aby wygrać?! Pod  postem konkursowym  na stronie  www.facebook.com/lotmarina należy umieścić komentarz ze swoim pomysłem na nową nazwę / hasło regionu konińskiego.
Tekst nie może naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych. Musi być kulturalny i odnosić się do regionu konińskiego.

Każdy uczestnik może wysłać nam wiele swoich pomysłów na nazwę/hasło regionu konińskiego. Podczas konkursu zostanie wybrany jeden prekursorski, najbardziej oryginalny komentarz z hasłem konkursowym, którego autor zostanie nagrodzony. Ogłoszenie wyników odbędzie się w piątek (24.07.20 r.) po godzinie 15:00 , na tablicy LOT MARINA w serwisie Facebook.

Celem konkursu jest promocja walorów Konina i regionu konińskiego oraz Wielkiej Pętli Wielkopolski.

Zwycięzca otrzyma:

–  Voucher dla 2 osób na tor wrotkarski Mega Wrotka w Koninie,
–  Voucher na zwiedzanie Muzeum Okręgowego w Koninie z oprowadzaniem dla 2 - 4 osób,
–  Bon na wypożyczenie rowerka wodnego lub kajaka dla 2 osób w Ośrodku Wypoczynkowo – Szkoleniowym Gwarek w Ślesinie,

– Torba gadżetów od Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINAPartnerami konkursu są:     


Szczegóły: www.facebook.com/lotmarina,  www.turystyka.konin.pl/ oraz www.lotmarina.pl
konkurs na hasło regionu
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon