rotator 11
Koperta
 
"W BARWACH JESIENI”
 
Jesienna aura sprzyja Nam, więc konkurs ogłaszamy Wam. Przez Was zdjęcia zrobione „O barwach jesieni” w regionie. Aura ta kolorami zachęca, więc do działania nakręca. Czekamy na prace Wasze koniecznie I nagrodzimy serdecznie.

 Już w najbliższy poniedziałek (12 października), rusza kolejny konkurs z cyklu „naLOT naGRÓD”. Tym razem, w ramach konkursu pn. „W BARWACH JESIENI”Celem konkursu jest ukazanie piękna regionu konińskiego w jesiennych kolorach (ciekawe miejsca, zabytki, obiekty, piękno przyrody).

Konkurs polega na z wykonaniu zdjęć atrakcji turystycznej, zabytku czy znanego miejsca z miasta Konina lub powiatu konińskiego. Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie 5 zdjęć.
Opisane fotografie konkursowe (co przedstawia zdjęcie i kto je wykonał) można wysłać na maila 
kontakt@turystyka.konin.pl , dostarczyć wydrukowane lub wywołane do biura Centrum Informacji Turystycznej w Koninie przy ul. Dworcowej 2, przesłać w wiadomości prywatnej w serwisie Facebook lub umieścić w komentarzu pod postami dotyczącymi konkursu. Zgłaszane prace muszą być autorstwa uczestników konkursu.

Nagrodzony zostanie jeden zwycięzca, którego fotografia zdobędzie uznanie jury, kierującego się następującymi kryteriami: zgodność z przedmiotem konkursu, wartość artystyczna wykonanej pracy, a także oryginalny pomysł. Laureat konkursu „W BARWACH JESIENI” będzie mógł odebrać nagrodę w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA przy ulicy Dworcowej 2.

Sponsorzy:
    

Nagrody do zdobycia konkursie  „W barwach jesieni”:
Zaproszenie do restauracji hotelu Stara Gorzelnia o wartości 200 zł, voucher o wartości 50 zł do restauracji PEPE NERO, niespodzianka od Parku Makiet Mikroskala oraz torba gadżetów od LOT MARINA.
 
Na zgłoszenia w ramach konkursu „ W BARWACH JESIENI” Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA czeka od 12 do 23 października 2020 r. do godziny 15:00. Ogłoszenie wyników odbędzie się na fanpage’u LOT MARINA 23 października 2020 r.
 
Szczegóły: www.facebook.com/lotmarinawww.turystyka.konin.pl lub www.lotmarina.pl
Konkurs w barwach jesieni
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon