rotator 11
Koperta

Konkurs Świąteczny !


„Z Konina na Święta”
 
Już niedługo kochane dzieci piękna choinka na rynku zaświeci. Aby nie było jej smutno stać, przydało by się życzenia jej słać. Prosimy bardzo o kartki świąteczne. Będą nagradzane oczywiście, koniecznie. Zapraszamy wszystkich czy duzi czy mali, by kartki świąteczne do nas przysyłali. Choince też milusio będzie, gdy tych kartek dużo przybędzie.
 
Już w najbliższy poniedziałek (7 grudnia), rusza kolejny konkurs z cyklu „naLOT naGRÓD”. Tym razem, w ramach konkursu pn. „Z Konina na Święta”, chcemy sprawdzić zdolności plastyczne, kreatywność oraz inwencję twórczą dzieci. Celem konkursu jest rozwijanie i bogacenie wiedzy dzieci na temat miasta Konina i powiatu konińskiego.
 
Konkurs polega na wykonaniu kartki świątecznej ukazującej świąteczne/zimowe wydanie ciekawego miejsca, zabytku, obiektu, piękno przyrody, atrakcji turystycznej z miasta Konina lub powiatu konińskiego. Metoda wykonania kartki dowolna. Zdjęcia pracy konkursowej można zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym lub  wysłać w wiadomości prywatnej na fanpage-u Stowarzyszenia w serwisie Facebook (www.facebook.pl/lotmarina) lub przesłać na adres e-mail: kontakt@turystyka.konin.pl. Można również dostarczyć pracę plastyczną osobiście do biura Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA (przy ulicy Dworcowej 2). Zgłaszane prace muszą być autorstwa uczestników konkursu. W konkursie mogą brać udział dzieci do 14 r.ż.
 
Nagrodzony zostanie jeden zwycięzca,  który zdobędzie uznanie jury, kierującego się następującymi kryteriami: zgodność z przedmiotem konkursu, wartość artystyczna wykonanej pracy, a także oryginalny pomysł. Lauret będzie mógł odebrać nagrodę w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA przy ulicy Dworcowej 2. 

Konkurs wspierają: 
    
 
Do wygrania:  
- Voucher do wrotkarni „Mega Wrotka”
- Bilet wstępu do Parku Makiet „Mikroskala”
- Torba gadżetów od LOT MARINA
 
Na zgłoszenia w ramach konkursu „Z Konina na Święta” Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA czeka od 7 do 18 grudnia 2020 r. do godziny 13:00. Ogłoszenie wyników odbędzie się na fanpage’u LOT MARINA 18 grudnia 2020 r.
 
Szczegóły: www.facebook.com/lotmarina, www.turystyka.konin.pl lub www.lotmarina.pl
Konkurs Świąteczny !
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon