rotator 11
Koperta

Najlepsze cateringi świąteczne

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i wigilijna kolacja, którą chcielibyśmy spędzić w rodzinnym gronie. To był trudny rok dla nas wszystkich i chcielibyśmy celebrować ten piękny polski zwyczaj wspólnego biesiadowania, w radosnej  i podniosłej atmosferze.

Nie da się jednak ukryć, że przygotowanie dwunastu potraw dla całej rodziny zajmuje dużo czasu i energii.  Mamy dla Was idealne rozwiązanie – catering świąteczny !

Poniżej przedstawiamy zestawienie z całego regionu restauracji i obiektów noclegowych, które mają bogatą ofertę tradycyjnych potraw świątecznych,  na każdą kieszeń. Dzięki skorzystaniu z ich oferty, zasiądziecie do wigilijnej wieczerzy wypoczęci i w dobrych humorach. To pozwoli przeżywać ten najpiękniejszy dzień w roku w spokoju i przy suto zastawionym stole. Cały zespół Lokalnej Organizacji Turystycznej Marina życzy wesołych świąt i smacznego!
Catering Świąteczny
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon