rotator 11
Koperta

Dla Kobiet od LOT MARINA

Pierwszy Dzień Kobiet obchodzony był w 1909 roku, ustanowiony przez Socjalistyczną Partię Ameryki po zamieszkach i strajkach o prawa kobiet w Nowym Jorku. Obecnie jest to międzynarodowe święto, które upamiętnia siłę, odwagę i aspiracje kobiet.

 Z tej okazji Lokalna Organizacja Turystyczna „MARINA” postanowiła zorganizować konkurs, który rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, tj. 22  lutego  na fanpage’u Stowarzyszenia w serwisie Facebook, w ramach projektu „naLOT naGRÓD”.
W ramach konkursu pn. „Konin Miastem Kobiet”, organizator zachęca mieszkańców regionu konińskiego, by dali upust swojej kreatywności.

Konkurs polega na przedstawieniu postaci ciekawej i znanej kobiety z regionu konińskiego i napisaniu dlaczego, to właśnie ją wybraliście.
Stefania Esse, Zofia Urbanowska, Melania Bronikowska, a może Pani Dyrektor, czy też Pani Sołtys? A może inspiracją dla Was jest współczesna znana kobieta z regionu konińskiego, której historię warto przybliżyć i która może być przykładem dla innych?

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zamieścić komentarz z tekstem konkursowym  pod postem konkursowym na tablicy fanpagu Lokalnej Organizacji Turystycznej „MARINA” w serwisie Facebook. Konkurs rozpoczyna się 22 lutego 2021 r. o godz. 10:00 i kończy się 5 marca 2021 r. godz. 13:00.  Jedna osoba może napisać tylko jeden komentarz konkursowy.

Jury wyłoni zwycięzcę, który w ich ocenie przedstawi najbardziej intersujące uzasadnienie wyboru postaci kobiecej.

Do wygrania :
  • Dwa bilety na seans filmowy do kina OSKARD
  • Zestaw naturalnych, lawendowych produktów od Lawendy Lichańskiej
  • Niezwykły masaż niespodzianka w Salonie Masażu Paradise
W ramach konkursu przyznana zostanie nagroda, którą po ogłoszeniu wyników na tablicy LOT „Marina” w serwisie Facebook, będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „MARINA”  przy ulicy Dworcowej 2.
 

Konkurs  wspierają:
Konin Miastem Kobiet
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon