rotator 11
Koperta

Dzień Dziecka polecane atrakcje

Propozycje na Dzień Dziecka w regionie konińskim.

GIGANTYCZNA FRAJDA w MIKROSKALI

Wycieczka do Parku Makiet Mikroskala gdzie czekają na najmłodszych wielkie wrażenia z eksponatami w mikroskali. Jest tam też imponujące Kino 6D. Chętni mogą również przebyć krótką przejażdżkę w wirtualnym świecie korzystając z kapsuły 6D. Otwarte codziennie od godz 10:00 do godz 19:00 (również w najbliższy weekend, 5-6.06.2021).

PODNIEBNE ESKAPADY
Dla tych dzieci, które zbyt długo nie zagrzeją miejsca proponujemy bezpieczne wojaże na wysokościach czyli w Park Linowy "Leśny Raj". Pod bezpiecznym okiem pracowników obiektu można przeżyć niesamowitą przygodę. Otwarte przez długi weekend (1-6.06.2021 r.) od godz. 12:00 do godz. 8:00.

ZABAWNIE, CIEKAWIE, POUCZAJĄCO
Muzeum Okręgowe w Koninie – któż z nas będąc dzieckiem nie bawił się klockami? Gigantyczna wystawa zbudowana z klocków lego czeka na Was właśnie tam. Niesamowite wrażenia pozostają również po bezpośrednim spotkaniu z gigantycznym słoniem leśnym. Możesz zaplanować też spacer po pięknym ogrodzie, zobaczyć skansen etnograficzny czy też mury zamku. Muzeum otwarte jest od wtorku do piątku od 10:00 do 18:00 i w weekendy 14:00 – 18:00.

HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon