rotator 11
Koperta

Trafiony zatopiony na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski!

„Piraci na tropie kajaków” czyli trafiony zatopiony na  szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski!

Sezon wodny w pełni! A więc z tej okazji Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA organizuje konkurs, w którym będzie można „ustrzelić” piracką nagrodę!
„Piraci na tropie kajaków” czyli trafiony zatopiony na  szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski! to facebookowy konkurs, w którym intuicja ma duże znaczenie.

Już od poniedziałku (26.07) do piątku (30.07) przez pięć dni na fanpage’u stowarzyszenia w serwisie Facebook www.facebook.com będziecie mogli zawalczyć o nagrody!
 
Co trzeba zrobić aby wygrać?
W ramach konkursu zostanie rozegranych 5 plansz. Codziennie na fanpage’u Stowarzyszenia o godz. 12:00 zamieścimy planszę z  jedną zagadką. Na niej będą  ukryte  trzy kajaki: jednoosobowy (1kratka), dwuosobowy(2kratki), trzyosobowy (3 kratki).
Macie trzy szanse aby ustrzelić kajak, musicie jedynie wpisać w jednym komentarzu współrzędne trzech wybranych kratek(trzy strzały). Możecie je rozmieścić dowolnie pośród wszystkich pól na planszy, wybór należy do Was. Kto pierwszy ustrzeli konkretny kajak ten wygrywa!
Każdy uczestnik w jednej rozgrywce może podać trzy dowolne współrzędne tylko raz, ale za to wziąć udział w dalszych rozgrywkach (o ile już nie zdobył nagrody w poprzednich)
.
Celem konkursu jest promocja wodnych walorów Konina i regionu konińskiego a w szczególności Wielkiej Pętli Wielkopolski.
 
Podczas konkursu zostanie wyłonionych 18 laureatów, którym przyznane zostaną nagrody za zajęcie poszczególnych miejsc. Ogłoszenie wyników nastąpi po zakończeniu każdej z gier, na tablicy LOT MARINA w serwisie Facebook w poście z daną zagadką.
 
 
W każdej planszy przewidujemy  3 zwycięzców:
  • za I miejsce – pojedynczy voucher podarunkowy na rejs tramwajem wodnym „Pociejewo”; podwójny bilet do Kina Centrum w Konińskim Domu Kultury, duży worek wodoodporny na kajak; album ze zdjęciami Konina,
  • za II miejsce – pojedynczy bilet do Kina Helios w Galerii nad Jeziorem, pakiet gadżetów od Miasta Konin, płyta Szanty Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski
  • za III miejsce – pojedynczy bilet do Kina Oskard w CKiS, czapka Wielkiej Pętli Wielkopolski, pocztówka Wielkiej Pętli Wielkopolski
 
Szczegóły wraz z regulaminem konkursu  na www.lotmarina.pl / www.facebook.com

Partnerzy: Miasto Konin, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, Kina Helios, Kino Centrum, Kino OSKARD  oraz Wielkopolska Organizacja Turystyczna.Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu

/userfiles/files/REGULAMIN.pdf


HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon