rotator 11
Koperta

MARINA na Wielkim Dniu Pszczół

W ubiegłą niedzielę, 8 sierpnia 2021 r. Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA miała przyjemność promować atrakcje oraz bazę noclegową regionu konińskiego podczas Wielkiego Dnia Pszczół w Muzeum Okręgowym w Gosławicach.
 
8 sierpnia 2021 r., podczas Wielkiego Dnia Pszczół w Muzeum Okręgowym w Koninie zaroiło się od rodzin z dziećmi, turystów oraz sympatyków pracowitych pszczół.
Na zwiedzających czekały liczne atrakcje m.in. spacer szlakiem roślin miododajnych, gra terenowa z nagrodami ufundowanymi przez  Pasiekę Łężyn, Care Aware i Prima Zdrowie , stoiska z domowymi pysznościami od Koła Gospodyń Wiejskich w Rudzicy, warsztaty dla dzieci „zero waste”, stoiska z rękodziełami a także namiot Centrum Informacji Turystycznej w Koninie z materiałami o regionie i turystycznej bazie noclegowej.
 
Największym zainteresowaniem wśród odwiedzających namiot Stowarzyszenia cieszył się Przewodnik dla dzieci po ziemi konińskiej.
Ponadto materiały trafiły również do rowerzystów i turystów, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia:
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon