rotator 11
Koperta

Konferencja TURYSTA 2021
23 września 2021 - Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na bezpłatną ogólnopolską konferencję branżową TURYSTA!

W programie główną trematyką jest turystyka wiejska i agroturystyka. Nie zabraknie jednak miejsca na inne wątki. Konferencja TURYSTA 2021 odbędzie się 23 września (czwartek) w Poznaniu w sali konferencyjnej hotelu Novotel Poznań Centrum. Wydarzenie zaplanowane jest w godzinach 10:00 – 17:00, przy czym rejestracja uczestników rozpocznie się już o godzinie 9:00.  Całość zostanie podzielona na bloki tematyczne rozdzielone przerwami kawowymi oraz lunchem dla uczestników. Dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału osobiście przygotowana jest transmisja online.

Rejestracja na konferencję
 
Udział w konferencji jest w tym roku bezpłatny. Wymagane jest jedynie wcześniejsze zarejestrowanie swojego udziału na platformie Evenea i pobranie bezpłatnego biletu. Bilet należy mieć przy sobie przy wejściu na konferencję (wydrukowany lub w telefonie). Dostępne są dwa rodzaje biletów: ogólnodostępna pula dla wszystkich zainteresowanych oraz bilety dla osób, które otrzymały imienne zaproszenie z kodem weryfikującym. Ze względów sanitarnych udział w konferencji będzie możliwy jedynie dla osób, które posiadają pełne szczepienie przeciwko COVID-19.
 
Konferencja TURYSTA 2021 jest realizowana w ramach projektu pn. “Współpraca i dobre praktyki szansą na rozwój obszarów wiejskich”, współfinansowanego ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Pomocy Technicznej PROW 2014-2020.

Program i prelegenci

 

HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon