rotator 11
Koperta

Region koniński pod lupą

27 września 2021 r., w Światowe Dni Turystyki Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA startuje z nowym, wyjątkowym konkursem „Region koniński pod lupą”. To kolejna odsłona facebookowego projektu „naLOT naGRÓD czyli wygrywaj z LOT MARINA.

Przez pięć kolejnych dni, od 27 września do 1 października, o godz.11:00 na facebooku Stowarzyszenia (www.facebook.com/lotmarina) Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA zamieszczać będzie zagadki fotograficzne, przedstawiające detale architektoniczne lub elementy budynków i innych obiektów znajdujących się w powiecie konińskim.

Wystarczy zidentyfikować, jaki obiekt lub budynek znajduje się na zdjęciu i zamieścić odpowiedź w komentarzu pod zagadką. Zwycięży ten, kto pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi. Rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie laureatów odbędzie się każdego dnia trwania konkursu o godzinie 15:30 pod postem konkursowym na facebooku. Organizator wyłoni pięciu zwycięzców.

Do wygrania między innymi.: bilety do Kina Centrum, vouchery do kawiarni Kawka Karafka, voucher na oprowadzanie po Muzeum Okręgowym w Koninie, voucher do restauracji Marina Gaj, voucher na rodzinną sesję fotograficzną, plecaki, kubki, koszulki i inne.

Nagrody będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA przy ulicy Dworcowej 2.

Konkurs wspierają: Koniński Dom Kultury, Kawka Karafka, Starostwo Powiatowe w Koninie, Miasto Konin, Muzeum Okręgowe w Koninie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, restauracja Marina Gaj.
 
 

HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon