rotator 11
Koperta

"Piraci na tropie kajaków"

„Piraci na tropie kajaków” czyli trafiony zatopiony na  szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski!
 
Z okazji ruszającego sezonu na wodach konińskich  Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA przygotowała konkurs z  pirackimi nagrodami! „Piraci na tropie kajaków” czyli trafiony zatopiony na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski! - to facebook’owy konkurs, w którym intuicja ma duże znaczenie.
 
Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach od 25 do 29 kwietnia br. uważnie obserwować fanpage stowarzyszenia w serwisie Facebook www.facebook.com/lotmarina. Codziennie, o godz. 10:00 organizatorzy zamieszczać będą plansze do popularnej gry w statki, na której ukryte zostaną 3 kajaki: jednoosobowy (1kratka), dwuosobowy (2kratki), trzyosobowy (3 kratki). Każdy uczestnik może wpisać jedynie 3 dowolne współrzędne w danej rozgrywce. Kto pierwszy ustrzeli konkretny kajak ten wygrywa! Aby wygrać wystarczy trafić w kajak choć jedną współrzędną. Ci, którym się nie powiedzie mogą spróbować szczęścia w kolejnej rozgrywce.
 
Podczas konkursu zostanie wyłonionych 15 laureatów, którym przyznane zostaną nagrody za zajęcie poszczególnych miejsc.  Najwyżej oceniane są kajaki jednoosobowe – I miejsce, z kolei II miejsce przypada za ustrzelenie kajaka dwuosobowego a III miejsce za – trzyosobowy kajak. Ogłoszenie wyników odbędzie się w następnym dniu po danej rozgrywce, na tablicy LOT MARINA w serwisie Facebook w poście z daną zagadką.
 
Celem konkursu jest promocja wodnych walorów Konina i regionu konińskiego a w szczególności Wielkiej Pętli Wielkopolski. Niemal 700 kilometrowy szlak wodny wiedzie m.in. przez Kanał Ślesiński, liczne jeziora polodowcowe oraz rzekę Wartę.  Region koniński oferuje szczególnie dobre warunki dla kajakarstwa, żeglarstwa oraz sportów motorowodnych. O wzroście popularności kajakarstwa świadczy chociażby rekordowa liczba spływów odnotowana w ubiegłorocznym sezonie turystycznym miasta Konina i Powiatu Konińskiego.
 
Do wygrania m.in.: plecaki miejskie, czapeczki Wielkiej Pętli Wielkopolski, płyty z szantami, butelki filtrujące, bidony, saszetki nerki sportowe, rękawiczki rowerowe, pompka rowerowa, bilety do Kina Centrum oraz vouchery na koniński basen.
 
Nagrody ufundowali:  Miasto Konin, Wielkopolska Organizacja Turystyczna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, Koniński Dom Kultury.

HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon