rotator 11
Koperta

Festiwal biegowy na Złotej Górze 2022

W ubiegłą niedzielę, 11 września odbył się Festiwal biegowy w jednym z najbardziej atrakcyjnych przyrodniczo i krajobrazowo miejsc w środkowej Polsce - na Złotej Górze.

Około pół tysiąca osób wzięło udział w trzeciej edycji Festiwalu biegowego Złota Góra 2022, w ramach którego odbyły się zarówno biegi rekreacyjne 3 kilometrowe, bieg na nieco dłuższy 10 kilometrowy dystans, trasa dla miłośników nordic-walking i wreszcie półmaraton.

Imprezie towarzyszył festyn rodzinny pod patronatem Fundacji doktora Erazma Pietrygi promującej zdrowe odżywianie się.

Podczas wydarzenia, w którym uczestniczyli biegacze z  całej Polski Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA  promowała turystykę aktywną Konina i regionu konińskiego. Pod niebieskim namiotem Centrum Informacji Turystycznej w Koninie wraz z przedstawicielkami Starostwa Powiatowego w Koninie Stowarzyszenie polecało mapki turystyczne, rowerowe, turystyki wodnej oraz inne publikacje prezentujące atrakcje turystyczne regionu konińskiego.

Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon