rotator 11
Koperta
Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w projekcie  "Kształcenie online jako ogólnodostępna forma podnoszenia kwalifikacji kadr turystycznych" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Projekt składa się z dwóch komplementarnych modułów: kursy e-learningowe, dostępne na platformie szkoleniowej Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej oraz transmitowane na żywo webinaria z udziałem uznanych ekspertów. Co najważniejsze, dostęp do każdego z nich jest otwarty i bezpłatny.


KURSY E-LEARNINGOWE

Kursy w formie e-learningu są dostępne na stronie szkolenia.wot.org.pl . Aby wziąć w nich udział konieczna jest rejestracja (bezpłatna, wymagane podanie imienia, nazwiska oraz aktywnego adresu mailowego), a każdy uczestnik który ukończy kurs otrzyma imienny dyplom. Dostęp do nich będzie możliwy od 17 listopada. Przygotowane zostały cztery szkolenia, z których każde obejmuje część teoretyczną, ćwiczenia oraz test sprawdzający wiedzę:
  • Turysta z Europy Zachodniej: wpływ różnic kulturowych na realizację usług (opracowanie: Malwina Bakalarska)
  • Tworzenie treści w działaniach PR i promocji turystycznej (opracowanie: Piotr Kasperczak)
  • Finanse obiektów turystycznych (opracowanie: Tomasz Krzysztanowski)
  • Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach – niezbędnik specjalisty (opracowanie: Piotr Kasperczak)
Dodatkowo, na platformie szkoleniowej WOT cały czas dostępne są przygotowane wcześniej kursy z zakresu turystyki dostępnej i obsługi osób z niepełnosprawnościami.

WEBINARIA Z EXPERTAMI

Za cykl branżowych webinariów odpowiedzialni są starannie dobrani eksperci związani z hotelarstwem i turystyką, którzy w ciągu 2-godzinnych spotkań podzielą się swoją fachową wiedzą i pomogą kształtować kompetencje uczestników szkolenia. Szkolenia będą organizowane od 30 listopada do 13 grudnia, natomiast zapisy będą otwarte od 21 listopada. Liczba miejsc na każdym szkoleniu jest ograniczona, dlatego nie należy zwlekać do samego końca. Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa.

Na listopad i grudzień przygotowane zostały cztery webinaria:
  • Niesztampowa promocja turystyczna w trybie oszczędnościowym (30 listopada 10:00, Damian Michałek, Nikodem Kokoszanek)
  • Guest experience w zarządzaniu obiektami turystycznymi (2 grudnia 10:00, Karol Weber)
  • Rozwiązania proekologiczne w branży hotelarsko-gastronomicznej (7 grudnia 10:00, Nazwisko prelegenta wkrótce!)
  • Jak utrzymać relacje biznesowe: jak dbać o przyszłe przychody hotelu (13 grudnia 10:00, Paweł Drozdowski)
Webinaria będą transmitowane za pomocą narzędzia ClickMeeting, które zapewnia nie tylko doskonałą jakość połączenia, ale przede wszystkim możliwość interakcji z trenerem – poprzez zadawanie pytań lub branie udziału w głosowaniach na żywo. Udział w nich jest bezpłatny, niezbędna jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Zarejestrować można się klikając w linki przy nazwie każdego szkolenia. Nastąpi przekierowanie na stronę rejestracji. Na podany w jej trakcie adres mailowy przesłany zostanie link do pokoju webinarowego.


HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon