rotator 11
Koperta

Zakończyliśmy tegoroczny cykl spływów kajakowych #złap_za_wiosło. Można śmiało stwierdzić, że były to niezapomniane przygody pełne wrażeń i pięknych krajobrazów.

Pierwszy, majowy spływ rozpoczął i zakończył się w Gosławicach. Uczestnicy płynęli jeziorem Pątnowskim opływając wyspę Klary. Tego dnia byliśmy również organizatorami Otwarcia sezonu wodnego na Wielkiej Pętli Wielkopolski. Spływ kajakowy bez wątpienia wpisał się w tematykę wydarzenia oraz był ciekawą atrakcją.

Drugi jak i trzeci, czyli ostatni spływ z cyklu rozpoczęliśmy na rzece Warta startując z Promu Biechowy dopływając do konińskiego Bulwaru Nadwarciańskiego. Podziwialiśmy rozległe pola i lasy, odkrywając urokliwe zakola w towarzystwie przepięknej pogody. Słońca nie zabrakło na żadnym ze spływów, co nas ogromnie cieszy.

Spływy kajakowe dostarczyły wszystkim wiele radości i pozwoliły na relaks w otoczeniu natury. Były nie tylko relaksem dla ciała, ale także dla duszy. Wyprawy były niezwykle satysfakcjonujące. To wspaniała forma aktywnego wypoczynku, która pozwala na odłączenie się od codziennego zgiełku i cieszenie się pięknem natury. Gorąco polecamy każdemu, kto szuka przygody i chce odkrywać uroki sportów wodnych.

HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon