rotator 11
Koperta

W dniach 25-29 sierpnia 2023 roku ratusz miasta Ungheni realizował projekt „Zrównoważone działania na rzecz wzrostu gospodarczego poprzez turystykę”. W ramach tego projektu zaproszeni zostali przedstawiciele informacji turystycznych, muzeów, decydentów, organizatorów wycieczek, rzemieślników, folklorystów oraz dziennikarzy z 4 miast partnerskich miasta Ungheni. Wszyscy zaproszeni goście wzięli udział w wizycie turystycznej. Nasza delegacja z Centrum Informacji Turystycznej w Koninie miała zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu wraz z przedstawicielami z Cluj-Napoca i Iasi (Rumunia) oraz Kutaisi (Gruzja).

Jako delegacja z Konina-Polski, miałyśy również okazję oraz zaszczyt uczestniczyć w paradzie poświeconej jubileuszowi powstania miasta Ungheni. Tego dnia w paradzie uczestniczyło 11 delegacji z miast partnerskich Ungheni.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość wymiany doświadczeń. Bardzo nam miło, że mogliśmy być częścią tej inicjatywy, która ma na celu rozwój turystyki i rozwoju gospodarczego. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w projekcie. Jesteśmy przekonani, że ta inicjatywa przyniesie wiele korzyści zarówno dla naszych miast partnerskich, jak i dla całej społeczności turystycznej.

Delegacja z Konina reprezentowana przez:
• Centrum Informacji Turystycznej w Koninie (Anita Górska, Monika Piechocka)
• Pracownik instytucji kultury (Iga Janiszewska-Pawlak)
• Lawenda Licheńska - lokalny rzemieślnik (Małgorzata Głodek)


Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon