rotator 11
Koperta
Szanowni uczniowie!
Z ogromną radością ogłaszamy wyniki konkursu dla uczniów szkół podstawowych z naszego powiatu na tworzenie kartek bożonarodzeniowych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wysiłek i zaangażowanie w tworzenie tych pięknych kartek, które napełniły nasze serca radością i magią świąt.
Jury miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były wyjątkowe i kreatywne. Otrzymaliśmy 94 przepięknych kartek świątecznych w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-4 nadesłały do nas 44 prace oraz klasy 5-8 50 prac. Jednak ostatecznie podjęto decyzję i mamy przyjemność ogłosić zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
Oto wyniki:
Kategoria klasy 1-4:
1 miejsce: Franciszek Stryczyński kl. 3 - Pałac w Grodźcu

2 miejsce: Laura Wachowiak kl. 3 - Bazylika N.M.P. w Licheniu Starym

3 miejsce: Sebastian Weiss kl. 4 - Pomnik Szewca w Kazimierzu Biskupim

Kategoria klasy 5-8:
1 miejsce: Hanna Woźniak kl. 5 - Kościół św. Urszuli w Wilczynie

2 miejsce: Patrycja Matusiak kl. 6 - Kościół pw. Niepokalanego Serca NMP i św. Jakuba w Ostrowążu gm. Ślesin


3 miejsce: Zuzanna Lipińska kl. 5 - Klasztor Misjonarzy Świętej Rodziny w Kazimierzu Biskupim

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Nagrody czekają do odbioru w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA (ul. Dworcowa 2, 62-510 Konin) w godzinach otwarcia biura (UWAGA! W okresie świątecznym biuro czynne krócej - prosimy sprawdzić na naszej stronie lub w grafice poniżej).
Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za udział w konkursie i za wsparcie dzieci w ich twórczych poczynaniach. Wasza praca i zaangażowanie zasługują na duże uznanie.
Na zakończenie, życzymy wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych miłości, radości i spokoju. Niech Wasze kartki bożonarodzeniowe przyniosą uśmiechy na twarzach wszystkich, do których dotrą.
Dziękujemy!
Jury konkursowe

Godziny pracy biura w okresie świątecznym:


Poniżej znajduje się galeria zdjęć wszystkich nadesłanych prac konkursowych
 
 
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon