rotator 11
Koperta


Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” wraz z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Koninie zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji Konkursu Fotograficznego pn. „Subregion koniński w barwach jesienno-zimowych”. Celem konkursu niezmiennie jest zwrócenie uwagi na uroki subregionu konińskiego, a w szczególności jego walory naturalne, dorobek kulturowy, historyczny i przyrodniczy. To przedsięwzięcie jest również formą promocji turystyki ukazując Konin i okolice na tle jesienno-zimowej aury.

Wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Starosty Konińskiego Małgorzaty Waszak oraz Prezydenta Miasta Konina Józefa Nowickiego. Fundatorami nagród w konkursie są: Hotel „Wityng” w Mikorzynie, Hotel „Atut” w Licheniu Starym, Pałacyk w Lisewie, Gościniec „Izabell” w Izabelinie oraz Park linowy „Leśny Raj” w Ślesinie.

Do konkursu można zgłosić max. 5 fotografii w postaci odbitek (format 15 cm x 21 cm) oraz w wersjach elektronicznych (możliwie najwyższej jakości w formacie .JPG) na płycie CD/DVD lub e-mailowo. Do fotografii należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy, a zdjęcia z tyłu opatrzyć opisem zawierającym: nick/pseudonim autora, tytuł zdjęcia, miejsce wykonania fotografii.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 20 marca 2013 r. na adres Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”, ul. Dworcowa 2, 62-510 Konin lub dostarczać osobiście. Więcej szczegółów o konkursie w regulaminie. Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres e-mail: biuro@lotmarina.pl lub pod nr tel. 63 246 32 48.

Aktualizacja:
W związku z prośbami uczestników konkursu od dnia 18 stycznia 2013 r. prace można także nadsyłać drogą elektroniczną na adres e-mail kontakt@turystyka.konin.pl. Szczegóły w regulaminie.

IV Konkurs Fotograficzny „Subregion koniński w barwach jesienno-zimowych” 2012/2013
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon