rotator 11
Koperta


Luty puka do naszych drzwi. A to oznacza, że zbliża się dzień Świętego Walentego, który już 14 lutego obchodzić będzie swoje święto. Serca, kwiaty, bombonierki… Walentynki to czas miłości, uczuć, emocji, magicznych chwil. Z tej właśnie okazji Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” startuje z nowym konkursem pn. „Zakochaj się w regionie”. Już w najbliższy poniedziałek, tj. 30 stycznia na fanpage’u Stowarzyszenia w serwisie Facebook rusza konkurs w ramach projektu „naLOT naGRÓD”.

W ramach konkursu pn. „Romantyczny kadr na region koniński”, organizator zachęca mieszkańców regionu konińskiego, by dali upust swojej kreatywności i stworzyli mema, grafikę, zrobili zdjęcie, na którym widoczne będą emocje, uczucia, symbole miłości. Może to być serce złożone z dłoni, pocałunek, para trzymająca się za ręce. Ważne, żeby fotografia wykonana była w charakterystycznym, rozpoznawalnym punkcie regionu – u stóp zabytkowego kościoła, na tle miejskiej panoramy, w pobliżu atrakcji turystycznej regionu, czy nawet w sąsiedztwie tabliczki z nazwą miejscowości.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zamieścić mema, grafikę, zdjęcie na tablicy fanpaga Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”,  pomiędzy 30 stycznia a 10 lutego, wraz z opisem informującym o tym, gdzie zdjęcie zostało wykonane, a następnie zbierać głosy. Głosy (czyli kciuki w górę) na ulubione zdjęcie będzie można oddawać do 10 lutego 2017 r. do godz. 9.00. Zwycięzcą zostanie autor zdjęcia, które zdobędzie w konkursie najwięcej polubień.

W ramach konkursu przyznane zostaną trzy nagrody, które po ogłoszeniu wyników na tablicy LOT „Marina” w serwisie Facebook będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” przy ulicy Dworcowej 2.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają:
I miejsce– voucher na masaż spa w Hotelu Atut **** (dla niej masaż twarzy, szyi i dekoltu o zapachu lawendy oraz dla niego masaż pleców karku i ramion o zapachu lawendy), voucher na kolację dla dwóch osób w Hotelu Stara Gorzelnia, podwójne zaproszenie na seans filmowy do Kina Centrum,
II miejsce– voucher na romantyczną kolację dla dwóch osób w Papaver Hotel, podwójne zaproszenie na seans filmowy do Kina Centrum,
III miejsce– voucher na kolację walentynkową dla dwóch osób w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Gwarek”, podwójne zaproszenie na seans filmowy do Kina Centrum.

Partnerami konkursu są: Hotel Atut****, Papaver Hotel, Hotel Stara Gorzelnia, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Gwarek”, Koniński Dom Kultury.
 
Na zgłoszenia w ramach konkursu „Romantyczny kadr na region koniński” Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” czeka od 30 stycznia do 10 lutego 2017 r. do godz. 9.00.
 
A Wy już macie pomysł jak spędzić ten wyjątkowy dzień ze swoją drugą połówką? Jeśli nie zachęcamy do udziału w konkursie, czekają atrakcyjne nagrody….
 
Szczegóły: www.facebook.com/lotmarina oraz www.lotmarina.pl

Nagrody
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon